Adele stupisce agli Oscar: ecco la trasformazione con 30 chili in meno

Adele, la nota cantante britannica, ha lasciato tutti di stucco all’after party degli Oscar. Scopriamo cosa è successo.

Il dieci febbraio è stata una delle serate più importanti dell’annata: a Los Angeles si è infatti tenuta la cerimonia degli Academy Awards 2020 (da noi conosciuta come Oscar) dove sono stati premiati i film più valevoli dello scorso anno. Conclusasi la cerimonia, è iniziato il leggendario after party dell’Academy, dove tutte le celebrità si sono radunate per festeggiare il lieto evento. Tra queste ha lasciato di stucco una trasformata Adele, tornata da un anno dedicato a se stessa e al suo corpo.

Adele, la perdita di 30 chili e la trasformazione

Erano ormai mesi che sul web circolavano delle immagini che ritraevano la giovane cantante britannica in una veste del tutto nuova. Adele avrebbe infatti dedicato il 2019 al suo corpo, iniziando una dieta che è poi culminata nella perdita di ben trenta chili. L’autrice di Turning Tables è ora al massimo della bellezza, con un fisico da urlo. Dopo grandi sacrifici e una dieta che l’ha messa a stecchetto e a dura prova, la cantante inglese può finalmente prendere un respiro di sollievo ed essere orgogliosa di se stessa.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa…😉 Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie 😉. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬…

Un post condiviso da Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) in data: